Laureatką została   Ewelina Buława z kl.1bt ZSB-D. W nagrodę wystąpi podczas koncertu w amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu.

Trzy nasze uczennice -  Julia Wajdzik z kl. 2k, Klaudia Golasik z kkl. 1aT i Ewelina Buława z kl. 1bT - pięknie zaprezentowały się  w konkursie "Piosenki mojej mamy" organizowanym przez MCK w Żywcu, który odbył się  22.05. 2019r.   Ewelina Buława została laureatką  i w nagrodę wystąpi podczas koncertu w amfiteatrze Pod Grojcem w Żywcu w 1 czerwca 2019r. o godz.11.00.

Wystąpią najlepsi spośród około 120 młodych artystów (od przedszkolaka aż do ucznia szkół średnich), którzy wcześniej wzięli udział w eliminacjach konkursu. Wstęp na koncert galowy jest bezpłatny.

Zapraszamy na koncert do wysłuchania pięknie wykonanych przez Ewelinę utworów: C. Dion "Ashes" i Cz. Niemena "Dziwny jest ten świat".