W poniedziałek, 14 października 2019. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość zgromadziła na sali gimnastycznej dyrekcję szkoły, nauczycieli czynnych zawodowo i emerytowanych, pracowników obsługi i administracji oraz uczniów. Obchody Dnia Nauczyciela rozpoczęliśmy od uroczystego zaprzysiężenia uczniów klas pierwszych. Po części oficjalnej, na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy drugiej  w humorystycznej inscenizacji ukazującej różne sytuacje szkolne. Po przedstawieniu głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Kaplyta, która zwróciła uwagę na znaczenie pracy nauczycieli w kształtowaniu młodego pokolenia.  Tradycyjnie, jak co roku, wyróżniający się nauczyciele naszej szkoły  otrzymali nagrody.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym nauczycielom i serdecznie dziękujemy za trud i wysiłek włożony w edukację młodzieży. Składamy najserdeczniejsze życzenia, będące wyrazem wdzięczności za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w przekazywanie niezbędnej wiedzy i kształtowanie osobowości.

Zapraszamy na fotorelację z uroczystości.