26 kwietnia 2016r. rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO PLANETA, którego organizatorem było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie

przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Ideą Konkursu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

W konkursie tym, w kategorii prac indywidualnych reprezentowało Naszą Szkołę aż dziesięć uczennic z klas II i III Architektury Krajobrazu.

Dyplom Uznania za bardzo dobry wynik otrzymała DOMINIKA PASKUDZKA z kl. III k

Równorzędne Dyplomy Wyróżnienia otrzymały: ŁUCJA DUDEK kl. II k; ZUZANNA JAGOSZ kl. II k; NATALIA SZUTA kl.III k.

Dyplomy Uznania otrzymały: DOMINIKA DOMAŃSKA kl.II k; MONIKA MATUSZCZAK kl.II k; KAMILA ORSKA kl.II k; MONIKA PIECZARKA kl.III k; DANUTA SOBÓL kl.II k; NATALIA WRÓBEL kl.II k.

Opiekunami wyróżnionych uczniów były panie mgr Edyta Firszt i mgr inż. Monika Prochot-Malczewska.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przykładowych prac konkursowych w naszej galerii.