Agata Kubica z klasy II technikum przemysłu mody, zakwalifikowała się do etapu centralnego, pobijając swoim wynikiem uczniów z klasy III i IV.

04.01.2019r. uczennice II klasy  technikum przemysłu mody brały udział w II etapie OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA ODZIEŻY w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.  Nasze uczennice otrzymały wysoką liczbę punktów pomimo wysokiego poziomu testu, który obejmował 90% pytań z podstawy programowej – cały zakres materiału od kl. I-IV, oraz 10% pytań wykraczających poza podstawę programową. Ogółem w olimpiadzie wzięło udział 128 uczniów z prawie wszystkich szkół Polski południowej. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 27 uczniów, a wśród nich nasza koleżanka Agata Kubica z klasy II technikum przemysłu mody, pobijając swoim wynikiem uczniów z klasy III i IV. Będziemy trzymać kciuki za Agatę, która będzie reprezentować naszą szkołę w centralnym etapie olimpiady. Gratulujemy dziewczynom tak wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.