Harmonogram godzin do dyspozycji rodziców

w roku szkolnym 2019/20

Nazwisko i imię

 Termin

Kadra kierownicza

dyrektor Ewa Kaplyta

wtorek 10:00–12:00

czwartek 9:00–11:00

wicedyrektor Beata Szemraj

wtorek 9:00–11:00

czwartek 14:00–16:00

wicedyrektor Jakub Sapeta

poniedz. 9:00–11:00

środa 15:00–17:00

kierownik szkkolenia praktycznego Paweł Knapek

wtorek 15:00–17:00

kierownik warsztatów stolarskich Eugeniusz Lach

środa 8:00–10:00

pedagog Anna Pochopień wtorek 14.00-16.00

 

Nauczyciele

Augustynowicz-Oziębło Zofia Śr 10.35-11.20
Barszcz Anna Śr 8.00-8.45
Białkowska Irena Pn 17.30-18.15
Biłko Tomasz Pn 10.35-11.20
Byrtek Sylwia Pt 14.10-14.55
Bysko Grzegorz Pn 10.35-12.20
Caputa Rafał Pt 12.25-13.10
Cichała Janusz

Wt 14.10-14.55

Ciurla Edyta Pn 8.15-8.50
Deras Mieczysław

Wt 9.45-10.30

Dudys Dorota Śr 8.50-9.35
Dybczak Małgorzata Pt 8.00-8.45
Ks. Dziki Klaudiusz Pn 12.25-13.10
Firszt Edyta Pt 8.00-8.45
Gaura Anna Wt 9.45-10.30
Gołba-Widzyk Katarzyna Pn 9.45-10.30
Gorgoń Elżbieta Pn 12.25-13.10
Jabłońska Beata Śr 7.10-8.00
Jaworska Barbara  
Justkowska Jadwiga Pn 8.50-9.35
Kasztelnik Izabela Wt 8.50-9.35
Kaczmarczyk-Jarmuła Agata

Pt 10.30-11.20

Kądziołka Wojciech Pn 11.35-12.20
Konieczna Stefania Pt 13.20-14.05
Kondracik – Kucia Jadwiga Wt 14.10-14.55
Kos Katarzyna Czw 9.45-10.30
Kubas Ewa  Wt. 12:25-13:10
Kubla Magdalena Czw 7.15-8.00  
Kubica Paweł Wt 12.00-12.45
Kubica Konrad Wt 12.00-12.45
Kwapień Monika Pt 7.00-8.00
Lubińska Anna Pn 8.00 -10.00
Lubiński Ireneusz Czw 8.00-8.50
Luzar Barbara Pt 9.45-10.35
Magiera Lucyna Wt 15.05-15.50
Majerz Agnieszka Pt 11.00-11.30,   Wt 10.30-11.00
Majewska Karolina Śr 9.45-10.35
Malec Iwona

Wt 11.30-12.20

Markiewicz Krystyna Pn 11.35-12.20
Marszałek Krzysztof Pn 10.30-11.20
Molenda Magdalena Wt 13.20-14.05
Nowak Wojciech Śr 11.35-12.20
Ostrowska Joanna Czw 12.25-13.10
Pająkowska-Białek Anna Wt 8.00-8.45
Piecuch Leszek Pn 8.00-8.45
Prochot-Malczewska Monika Czw 9.45-10.30
Pyka Joanna

Wt 9.45 - 10.30,  Pt 9.45-10.30

Raczek Elżbieta Czw 8.00-10.00
Sapińska-Gumoś Elżbieta

Czw 9.45 - 10.30,  Pt 9.45-10.30

Sibik Roman Czw 14.10-14.55
Smółka-Nowak Agnieszka Śr 12.25-13.10
Stajniak Magdalena Wt 9.45-10.30
Stokłosa Marta Pn 10.35-11.20
Steczek Dariusz Pn 9.45-10.30
Ks.Steczek Mateusz Pn  8.00-8.45
Suchanek Zenon Pn 14.10-15.50
Szewczyk Paweł Pn 13.20-14.05
Talik-Orłowska Anita Pn 9.45-10.30
Tomaszek Anna Czw 10.35-11.20
Tomaszek Katarzyna Pn 11.35-12.20
Tomiczek Maciej Pn 12.00-12.45
Wątroba Małgorzata Śr 14.10-14.45
Wojciechowicz-Jopek Ewa Pn 11.35-12.20
Wójcik Jarosław Pt 11.35-12.20