W związku z zainteresowaniem ekologicznymi systemami i urządzeniami grzewczymi  uczniowie z klasy 3dT

odbyli szkolenie zawodowe i poznali nowoczesny zakład produkcji ekologicznych urządzeń grzewczych w Zatorze.

Wyjazd umozliwił poznanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie niskoemisyjnych kotłów o mocy od 10 do aż 1200 kW takich jak: kotły na węgiel, drewno, pelet, ekogroszek, z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym, z funkcją samooczyszczenia, wreszcie – z pełną automatyką.

Już od ponad 20 lat firma z Zatoru dostarcza kotły grzewcze klientom indywidualnym i instytucjonalnym, takim jak firmy, szkoły, kościoły. To wieloletnie doświadczenie umożliwia im produkcję wysokojakościowych produktów, opartych na opracowanym według najwyższych standardów know-how firmy.

Szkolenie dla uczniów przeprowadził pan Rafał Słanek.

Udział w szkoleniu został potwierdzony imiennymi certyfikatami i upominkami firmowymi. Serdecznie dziękujemy.