Po raz kolejny, dzięki uprzejmości firmy Austrotherm uczniowie Technikum Budowlanego mogli odwiedzić siedzibę firmy w Oświęcimiu.

Wycieczka przedmiotowa pozwoliła nie tylko na zwiedzenie zakładu i zapoznanie się z technologią produkcji styropianu, ale także umożliwiła zapoznanie się z pełnym asortymentem produktów, jaki oferuje swoim klientom firma Austrotherm. Uczniowie odbyli także szkolenie z zakresu termoizolacji ścian zewnętrznych w systemie ETICS.

Naszych uczniów wraz z opiekunami p. Ireną Białkowską i p. Dariuszem Steczkiem po zakładzie oprowadził p. Marcin Feliks. W trakcie szkolenia, każdy z uczniów mógł pochwalić się już zdobytą wiedzą, a prawidłowa odpowiedź za zadane przez prowadzącego pytanie była nagradzana firmowym upominkiem.

Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę podczas szkolenia.