W ramach zajęć praktycznych w klasie 2aT odbyło się szkolenie zawodowe firmy Rockwool.

Szkolenie praktyczne obejmowało montaż izolacji z wełny mineralnej oraz nakładanie tynku typu "baranek".

Pod czujnym okiem trenera montażu - pana Mateusza Rudnickiego każdy uczeń mógł zapoznać się z technologią ocieplania ścian.

Taki rodzaj zajęć w naszej pracowni to już tradycja, uczniowie mają możliwość zapoznania się z różnorodnymi technologiami, materiałami stosowanymi w budownictwie, a także sprawdzić swoje umiejętności i nabrać wprawy w wykonywaniu czynności, które niejednokrotnie przydają się na egzaminie zawodowym i w życiu codziennym.

Serdecznie dziękujemy firmie Rockwool oraz panu Marcinowi za szkolenie i z niecierpliwością oczekujemy na następne.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolenia.