2  lutego 2018 roku odbył się koncert charytatywny „Uśmiech dla Łukasza” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych im Armii Krajowej w Żywcu.

Na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu pojawiły się zespoły:

TON, Pieczarki, Nullizmatyka, PORK PORES PORKINSON wraz z akompaniamentem zespołu Nullizmatyka. Należy podkreślić, że występy zespołów uatrakcyjniły liczne licytacje. Sponsorami cennych nagród  byli : Firma Galmet. Lubimy rzeczy mądre, Azalia Ośrodek Wczasowy, Czekodeko oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych.

Dzięki lokalnym mediom, tj. Kulturalne Media, Radio ESKA i Radio Bielsko wiadomość o koncercie dotarła na całą Żywiecczyznę.

Wyrazy uznania i podziękowania należą się przede wszystkim panu Markowi Regelowi, dyrektorowi  Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu oraz jego pracownikom za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia i użyczenie sali.

Szczególne podziękowania kierujemy do  młodych ludzi z naszej szkoły, którzy profesjonalnie przygotowali ten koncert, a w szczególności dziekujemy: Jakubowi Kachlowi z klasy 4dT - głównemu pomysłodawcy i organizatorowi, wolontariuszom: Adzie Ścieszce z klasy 3K, Kamili Orskiej z klasy 4K, Jakubowi Klisiowi z klasy 2aT, Paulinie Janik z klasy 3K, Ewelinie Lizak z klasy 2cT, Szymonowi Obtułowiczowi z klasy 4dT i Karolinie Tomaszek z klasy 3K.

Dziękujemy także Kamilowi Olszowskiemu z klasy 4dT za opiekę nad dźwiękiem, a  Bartkowi Pasierbkowi z klasy 3bT za uwiecznienie tego niezapomnianego koncertu

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym pięknym i szlachetnym wydarzeniu!!!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji, ktorej autorem jest Bartek Pasierbek z klasy 3bT.