W dniu 15.10.2018r. uczniowie klasy 1 dT i 2 dT (Technikum Inżynierii Sanitarnej) wzięli udział w wycieczce szkoleniowej do firmy GALMET w Głubczycach.

Szkolenie umożliwiło nam poznanie technologii powstawania urządzeń takich jak: pompy ciepła, wymienniki, solary, podgrzewacze wody czy nowoczesne kotły grzewcze.
Firma GALMET wykorzystuje innowacyjne technologie i stale poszerza asortyment produkcji. Tym razem odbyliśmy niezwykle cenną lekcję.  Grupa inżynierów z Galmetu pokazała nam nowoczesne, dopiero wprowadzane rozwiązania w technikach grzewczych. Mogliśmy naocznie przekonać się jak na halach produkcyjnych powstają urządzenia produkowane przez lidera polskiego rynku grzewczego – firmę GALMET.

Technologie produkcyjne firmy to przede wszystkim cała gama urządzeń mechanicznych, mechatronicznych i elektronicznych.

Serdecznie dziękujemy GALMETOWI za organizację tego szkolenia i za tak cenną lekcję dotyczącą nowoczesnych technologii.

Szkolenie zostało potwierdzone imiennymi certyfikatami i upominkami firmowymi. Kolejne szkolenie w Galmecie za rok.