26 kwietnia 2019r.  pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów Budowlanki.

 

Słowa pożegnania skierowała do maturzystów pani Dyrektor Ewa Kaplyta. Wspominając czteroletni okres nauki, chwile trudne i przyjemne,  życzyła jednocześnie każdemu z uczniów powodzenia podczas egzaminów maturalnych. Uczniowie klas trzecich również pożegnali maturzystów  ciepło i serdecznie, obdarowując ich drobnymi upominkami.

 

Wsród ponad stu tegorocznych abiturientów są: technik budownictwa, technik geodeta, technik architektury krajobrazu, technik usług fryzjerskich, technik urządzeń sanitarnych, technik cyfrowych procesów graficznych. 

 

Tegorocznym absolwentom - życzymy sukcesów, wytrwałości i wielu sił, bo przed nimi egzaminy – najbliższe już za kilka dni, a potem kolejne i kolejne, i tak przez całe życie...