Podpisanie umowy o współpracę z Bielskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego.

W dniu 6 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu miało miejsce podpisanie umowy o współpracę pomiędzy Dyrektorem szkoły mgr inż. Ewą Kaplytą , a Panią Eweliną Walkowicz, Prezes Zarządu  Bielskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego.

Umowa dotyczy:

  • Współpracy przy organizowaniu dla uczniów Technikum Budowlanego i  Branżowej Szkoły I Stopnia kształcących się w zawodach : murarz-tynkarz, zbrojarz, monter zabudowy o robót wykończeniowych w budownictwie, a także dla nauczycieli szkoleń i prezentacji, materiałów, technologii i usług będących przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa Budowlanego.
  • Przyjmowania uczniów Szkoły na praktyki zawodowe i absolwentów na staże zawodowe.
  • Wspieranie Szkoły w pozyskiwaniu pomocy dydaktycznych i materiałów niezbędnych do kształcenia w zawodach stanowiących ofertę edukacyjną szkoły.

pu4