Szanowni Nauczyciele, drodzy Rodzice, kochani Uczniowie.

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil.

Ten rok szkolny był inny niż pozostałe.

Nowa rzeczywistość, spowodowana epidemią koronawirusa, wiązała się z organizacją nauki na odległość i stanowiła dla wszystkich nowe wyzwania.

Całość działań  podejmowanych w szkole była podyktowana naszym wspólnym dobrem, by sprostać bieżącym wyzwaniom.

Dzięki zrozumieniu, wzajemnej życzliwości i mobilizacji zarówno nauczycieli, naszych uczniów i ich rodziców poradziliśmy sobie z realizacją zdalnego nauczania.

Choć wszyscy byliśmy mocno obciążeni nowymi wyzwaniami, to dzięki współpracy, wyrozumiałości i zaangażowaniu nas wszystkich udało nam się zamknąć pewien etap. Rok szkolny 2019/2020 powoli przechodzi do historii.

Słowa podziękowania należą się szczególnie rodzicom naszych uczniów, głównie za wsparcie, podejmowanie trudu współpracy ze szkołą, zrozumienie, tolerancję oraz otwarte rozmowy w trudnych sytuacjach.

Życzymy wszystkim spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy.

Dyrekcja ZSB-D

zaczynamy wakacje