29 sierpnia 2018r.

Słuchacze KKZ A.71

Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 zostały zaplanowane na weekend 7-9 września. Szczegółowy harmonogram wkrótce.

Słuchacze KKZ B.30

Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 zostały zaplanowane na weekend 21-23 września. Szczegółowy harmonogram wkrótce.

-------------------------

21 czerwca 2018r.

Słuchacze KKZ B.30

Informujemy, że w związku z nieobecnością nauczycieli zajęcia zaplanowane w dniach 22-24 czerwca br. zostają odwołane.

Za zmiany przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że następne zajęcia odbędą się dopiero we wrześniu 2018r. Hormonogram zostanie opublikowany w sierpniu br.

Życzymy wszystkim słuchaczom udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu 2018r.

Słuchacze KKZ A.71

Informujemy, że w związku z nieobecnością nauczyciela j. angielskiego zostają odwołane zajęcia z tego przedmiotu. W sobotę, 23 czerwca zamiast języka angielskiego grupa G3 będzie miała dodatkowe 2 godziny zajęć z Wytwarzania wyrobów odzieżowych. Pozostałe zajęcia zgodnie z planem.

Za zmiany przepraszamy.

Życzymy wszystkim słuchaczom udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu 2018r.

--------------------------------

Informujemy, że wszyscy słuchacze KKZ, organizowanych w naszej szkole mogą kontaktować się z:

- wicedyrektorem koordynującym KKZ - panią Beata Szemraj, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- opiekunem kursu A.71 – panią Jadwigą Kondracik – Kucia, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- opiekunem kursu B.30 - panią Martą Truś, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- sekretariatem - panią Aleksandrą Koselą, tel. 33 861 21 75.

logo www