29 sierpnia 2018r.

Słuchacze KKZ A.71

Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 zostały zaplanowane na weekend 7-9 września.

Aktualny harmonogram zajęć w roku szkolnym 2018/2019 można pobrać TUTAJ 

 

W sobotę, 8 września 2018r., mimo planowanego podziału na grupy wszyscy uczestnicy KKZ (obie grupy G1 i G2) proszeni są o stawienie się na zajęciach o godz. 7:00. Zajęcia będą prowadzone równolegle i rozpoczną się wspólnymi ustaleniami organizacyjnymi. Jednocześnie pani Pochopień i pani Wątroba proszą o przygotowanie się do zajęć i przyniesienie :

1. Arkusza papieru lub formy spódnicy w naturalnej wielkości

2. Tkaniny na spódnicę (dł. spódnicy)

3. Zamka krytego dł. 20 cm

4. Paska fliseliny szer. 10 cm

5. Nici w kolorze tkaniny.

 

Do zobaczenia.

 

--------------------

 

 UWAGA!

Zmiana w harmonogramie zajęć - w sobotę, 26 maja br. od godz. 8:00 będą odbywały się zajęcia z panią J. Kondracik - Kucią (M/T) a po południu, od godz. 13:15 odbędą sie zajęcia z panią Ewą Łukańko (G3). Za zmianę przepraszamy.

W poniższym harmonogramie ww. zamiany nie pokazujemy.

Aktualny harmonogram zajęć w semestrze I można pobrać TUTAJ