22 listopada 2016r. w Auli Wyższej Szkoły Administracyjnej w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendium Prezesa Rady Ministrów

najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych z terenu Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej.

Jedną z wyróżnionych została uczennica naszej szkoły Martyna Kosiec - tegoroczna maturzystka z Technikum Budowlanego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane tylko jednemu, najlepszemu uczniowi w danej szkole.

Nagrodę w wysokości 2580zł przyznano Martynie ponieważ w czerwcu 2016r. otrzymała ona promocję do klasy czwartej z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w naszej szkole średnią ocen i zdobywając czołowe miejsca w kilku konkursach i olimpiadach zawodowych.

Serdecznie gratulujemy Martynie i życzymy dalszych sukcesów.