31. maja 2017r. odbył się finałowy konkurs wiedzy przyrodniczo-ekologicznej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pn. „Przyroda bezcennym darem”.

Konkurs został zorganizowany w ramach XVIII Powiatowych Dni Lasu przez Zarząd Powiatu Żywieckiego i składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Uczennica  Budowlanki, klasy 2k technikum architektury krajobrazu, Ludwika Kuchejda wykazała się dużą wiedzą z zakresu ekologii oraz ochrony środowiska i przyrody i zajęła w tym konkursie III miejsce .

Serdecznie gratulujemy Ludwice sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu.

Dziękujemy pani mgr Edycie Firszt za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie Ludwiki do konkursu.

 

Zdjęcia pochodzą ze strony Powiatu Żywieckiego, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat konkursu.