4 i 5 miejsce w międzyszkolnych, powiatowych zawodach w piłce siatkowej!

W dniach 23 lutego oraz 7 marca br odbyły się międzyszkolne zmagania uczniów szkół ponadpodstawowych w piłce siatkowej.

Organizatorem rozgrywek był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

I tak 23 lutego 2023r. w Zespole Szkół Mechniczno-Elektrycznych do zmagań stanęły reprezentacje chłopców.

Nasza reprezentacja przygotowana przez p. Romana Sibika wywalczyła 4 miejsce.

ZSBD reprezentowali: Berek Robert, Brzukała Dawid, Chochór Tadeusz, Garncarczyk Adrian, Janik Adam, Knapczyk Konrad, Krzak Miłosz, Kublin Bartłomiej, Kublin Maciej, Lejawa Radosław, Paciorek Dominik, Rułka Filip,

Z kolei 7 marca 2023r. do sportowych zmagań w piłce siatkowej stanęły dziewczyny. Rozgrywki odbywały się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu.

Reprezentacja dziewczyn przygotowywana przez p. Magdalenę Stajniak wywalczyła 5 miejsce.

ZSBD  reprezentowały: Adamus Emilia, Bukowczan Patrycja, Cielas Aleksandra, Cielas Martyna, Gaweł Magdalena, Habiciak Julianna, Jasińska Oliwia, Jędrzejewska Natalia, Konior Zuzanna, Kubielas Weronika, Madejska Amelia, Michalska Olivia, Raczek Oliwia, Rozmus Julia, Wrona Anna, Zoń Wiktoria.

Dziękujemy za zaangażowanie i emocje, których nam dostarczyliście w czasie rozgrywek. Pokazaliście ducha walki, który w połączeniu z ciężką pracą na pewno w następnych zawodach przyniesie zwycięstwo!