We wtorek, 22 października 2024 roku, uczniowie Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu wzięli udział w prestiżowych zawodach łuczniczych, które odbyły się na obiektach klubu Łucznik Żywiec.

Nasi młodzi sportowcy pokazali prawdziwego ducha rywalizacji, mierząc się z najlepszymi łucznikami regionu i wkładając w każdy strzał pełne zaangażowanie i koncentrację.

łucznictwo wejscie

Z radością informujemy, że nasi reprezentanci stanęli na podium!

Oliwia Biegun z klasy 5BT zdobyła drugie miejsce w kategorii Licealiada, co jest wielkim osiągnięciem, będącym dowodem jej ciężkiej pracy i determinacji.

Słowa uznania kierujemy również do pana Jarosława Wójcika, opiekuna drużyny, którego wsparcie było nieocenione. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!