4 marca odbyła się 36 edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bytomiu, której głównym organizatorem jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej a także inne szkoły wyższe oraz organizacje działające na rzecz budownictwa.

Organizator przygotowuje i przeprowadza Olimpiadę za pośrednictwem Komitetu Głównego odpowiedzialnego za jej poziom merytoryczny i organizację. W olimpiadzie wzięło udział 60 uczniów ze szkół średnich województwa śląskiego.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały godnie uczennice klasy 4atp - Julia Rypień, Klaudia Jakubiec, Nina Grzegorek oraz uczennica klasy 4at - Zuzanna Dziki.

Julia Rypień zajęła 6 miejsce a Zuzanna Dziki 9 miejsce. Pozostałe dziewczyny uplasowały się w 2 i 4 dziesiątce.

Gratulujemy wysokich wyników!