W dniach 4-5 grudnia br. uczniowie klasy 3aT, Łukasz Walkarz i Krystian Madyda, rewelacyjnie zaprezentowali naszą szkołę w VI Międzynarodowym Turnieju Budowlanym w Raciborzu. Przez dwa konkursowe dni uczniowie z 11 szkół budowlanych, z trzech krajów, zmagali się z czterema, bardzo różnorodnymi zadaniami. Wykonywali prace w technologii Decoral Professional polegające na wyrównaniu przygotowanego podłoża pod tynk, przyklejeniu siatki, obróbki narożników i zagruntowaniu, nałożeniu tynku cienkowarstwowego i wykończeniu.