Uczennice klasy 3fT - Martyna Kosiec i Kinga Janik zdobyły II miejsce w Konkursie Wiedzy o BHP.

To kolejny wielki sukces Naszych Uczennic. 12 kwietnia 2016 r. Kinga i Martyna stanęły na podium, zajmując II miejsce w Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy. Konkurs organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, Kuratorium Oświaty w Katowicach a także Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Bielsku Białej ma na celu propagowanie bezpiecznej pracy w budownictwie. W konkursie udział wzięli również uczniowie klasy 2aT: Dominik Górny oraz Mateusz Piwowarczyk. Obie drużyny przygotowywały się do konkursu pod nadzorem pana Dariusza Steczka.

Serdecznie gratulujemy udziału w konkursie i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

8dHhMS3WnK32ZIlakwEz