W dniu 27.09.2016r w siedzibie NOT w Bielsku-Białej odbył się finał konkursu Technik Absolwent 2016.

W poszczególnych branżach Komisja konkursowa wyłoniła najlepszych absolwentów technikum, którzy uzyskali największą ilość punktów m.in. za konkursy, olimpiady, turnieje na szczeblu od powiatowego poprzez wojewódzkie, okręgowe do krajowych i zagranicznych. Uwzględniono też wyniki ze świadectwa ukończenia szkoły, egzaminy maturalne i wyniki z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Uczniowie z Naszej Szkoły rywalizowali w branży budowlanej, geodezyjnej, poligraficznej, fryzjerskiej i architektury krajobrazu, zdobywając wysokie miejsca:

• II miejsce Dorota Harężlak absolwentka Technikum w zawodzie technik geodeta,
  • III miejsce Krzysztof Biegun absolwent Technikum w zawodzie technik budownictwa,
  • III miejsce ex aequo Katarzyna Blania i Kinga Sadlik - absolwentki Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu,
  • i  trzy wyróżnienia Joanna Bryja absolwentka Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu, Sara Dudziak - absolwentka Technikum w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych oraz Klaudia Strózik absolwentka Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich.

Uczniowie otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody książkowe.

Serdecznie im gratulujemy!!!