Uczniowie ZSZ, kształcący się w naszej szkole w zawodzie stolarz osiągają coraz większe sukcesy zwodowe.

W dniach 16 i 17 marca 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu odbyła się V edycja Ogólnopolskiego, a zarazem XX jubileuszowa edycja Konkursu  „Sprawny w Zawodzie - Stolarz i Technik Technologii Drewna”.

Pierwszego dnia  o zwycięstwo walczyło  42 uczniów z 15 Zasadniczych Szkół Zawodowych z Białegostoku, Gdańska, Grybowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa, Leżajska, Ostródy, Mielca, Opola, Oświęcimia, Starego Sącza, Suchej Beskidzkiej, Zakopanego, Żywca i miejscowości Dobrodzień.

W ostatecznej klasyfikacji niewiele zabrakło uczniom naszej szkoły do podium. Piotr Bogdał z klasy IIIa zajął IV miejsce.

2. kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Międzynarodowym Konkursie Stolarskim w Szczecinie. Eryk Hernas z klasy Ia zajął znakomite 6 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!