4 kwietnia 2017r. dwie nasze drużyny w składzie: Dominik Górny i Mateusz Piwowarczyk z klasy 3aT oraz Adrian Pietraszko i Mateusz Łopatka z klasy 2aT wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy.

Konkurs, co roku jest organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach i Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Bielsku Białej. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu przez każdego uczestnika testu składającego się z 25 pytań na temat bezpiecznej pracy w budownictwie. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom znajomości przepisów BHP i dzięki temu Dominik i Mateusz zajęli II miejsce a Adrian i Mateusz VI miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesu.
Drużyny przygotowali do konkursu nasi nauczyciele: p. Magdalena Molenda i p. Dariusz Steczek