Uczennica klasy 4k  zakwalifikowała się do finałowej ósemki ogólnopolskiego konkursu.

Martyna Theuer, kształcąca się w zawodzie technik usług fryzjerskich, będzie reprezentować naszą szkołę w finale Ogólnopolskiego konkursu Skills Poland 2021w konkurencji: Fryzjerstwo.
Finał Eliminacji SkillsPoland 2021 odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2021 r. w Gdańsku na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Międzynarodowych Targów Gdańskich AMBEREXPO.
Martyna zakwalifikowała się do finałowej ósemki wykonując jako zadanie praktyczne fryzurę ślubną oraz klasyczne strzyżenie męskie.Konkurs Skills Poland 2021 jest rywalizacją indywidulaną z zakresu nauki dla uczniów i studentów szkół lub innych instytucji edukacyjnych znajdujących się na terenie Polski, o profilach zawodowych, które pozwalają rozwijać umiejętności w branżach określonych w poszczególnych regulaminach i daje możliwość zdobycia kwalifikacji do drużyny polskiej podczas konkursu World Skills Szanghaj 2022r.
Organizatorem Eliminacji Krajowych World Skills Poland 2021, jest: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+ z Warszawy.

 

https://worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-gdansk-fryzjerstwo/