Jeszcze w tym roku szkolnym zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w rekrutacji uzupełniającej na zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki.

Dysponujemy 6 wolnymi miejscami. Zajęcia w tych grupach zostaną wznowione po wakacjach.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z dyrektorem szkoły (mgr inż. Ewa Kalyta) lub kierownikiem szkolenia praktycznego (mgr inż. Beata Szemraj) w nieprzekraczalnym terminie do 27 czerwca 2014 roku. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można znaleźć w regulaminie, który jest do pobrania TUTAJ
Formularze rekrutacyjne WZK-1, WZK-2, WZK-3 można odebrać w sekretariacie szkoły.

Kompletne dokumenty rekrutacyjne przyjmuje kierownik szkolenia praktycznego - pani Beata Szemraj w pokoju nr 218 w terminie do 27 czerwca 2014r.