W dniach 22-23 marca br. gościli w Zespole Szkół Budowlano - Drzewnych w Żywcu nauczyciele ze Strednej Odbornej Skoly Drevarskiej w Krasno nad Kysucou - dyrektor - Jan Palko, zastępca dyrektora Peter Kubis, inż. arch. Beata Kontrisova oraz inż. Frantisek Kasuba.

W czasie spotkania przede wszystkim pracowano nad dokumentacją makiet, które już w kwietniu uczniowie uczestniczący w projekcie mają wykonywać.

Z ramienia ZSB-D w spotkaniu brali udział: dyrektor - mgr inż. Ewa Kaplyta, opiekun Koła Architektury Regionalnej - mgr inż. Magdalena Molenda, nauczyciele przedmiotów zawodowych - mgr inż. arch. Marek Kluszczyński, mgr inż. Dariusz Steczek, mgr inż. Wojciech Kądziołka oraz mgr inż. Beata Szemraj - koordynator projektu.