GODZINA DOSTĘPNOŚCI  

Obowiązuje od 5.09.2022r.

 

 

 

Nazwisko i imię

PN

WT

ŚR

CZW

PT

  1.           

Szemraj Beata

  13:30-14:30      

  2.           

Sapeta Jakub

     

13:25-14:10

 

  3.           

Barszcz Anna

       

14.10-14.55

  4.           

Knapek Paweł

10:35-11:20        

  5.           

Tomiczek Maciej

 

14:30-15:15

     

  6.           

Pochopień Anna

      13:00-14:00   

  7.           

Kałucka Elżbieta

 18.30-19.00       07.45-08.00   

  8.           

Adamczyk Alina

 

   13:15-14:00     

  9.           

Augustynowicz-Oziębło Zofia

14:00-14.45

       

10.          

Białkowska Irena

    15:00-15:45     

11.          

Bierczak Agnieszka

   

8:00-8:45*

   

12.          

Byrtek Sylwia

  13:15-14:00       

13.          

Bysko Grzegorz

   

15:00-15:45

   

14.          

Caputa Rafał

    14:10-14:55     

15.          

Cicha Anna

 

 

13:15–14:00     

16.          

Ciurla Edyta

 

      9:45 – 10:30

17.          

Deras Mieczysław

12:25-13:10

       

18.          

Dudys Dorota

   

11:35-12:20

   

19.          

Dybczak Małgorzata

 

     9:45-10:30  

20.          

Ks. Dziki Klaudiusz

         

21.          

Fijak Tomasz

 12:25-13:10         

22.          

Firszt Edyta

 12:25-13:10        

23.          

Gaura Anna

     

11:35-12:20

 

24.          

Gołba-Widzyk Katarzyna

13:15-14:00

       

25.          

Gorgoń Elżbieta

 

8:45- 9:30

     

26.          

Górny Dominik

   

19:00-20:00

   

27.          

Harężlak Joanna

     

13:15-14:00

 

28.          

Hutyra Małgorzata

         

29.          

Jabłońska Beata

 10:35-11.20

15:00-15:45

     

30.          

Jaworska Barbara

   

11:00-11:30

12:00-12:30

 

31.          

Justkowska Jadwiga

11.10-11.35

       

32.          

Juraszek Elżbieta

12:25-13:10    

 

 

33.

Kaplyta Ewa   7:10 – 7:55      

34.          

Kasperek Piotr

         16:35-17:20

35.          

Kądziołka Wojciech

       

10:35-11:20

36.          

Klimonda Małgorzata

11:35-12:20         

37.          

Kondracik Jadwiga

    12:25–13:10     

38.          

Konieczna Stefania

  10:45-11:03       

39.          

Kos Katarzyna

11:35-12:20   

 

   

40.          

Kubica Konrad

     

14:30-15:15

 

41.          

Kubica Paweł

     

14:30- 15:15

 

42.          

Kubla Magdalena

10:35-11:20

       

43.          

Kwapień Monika

11:30-12:00

 

10:45-11:00

   

44.          

Magiera Lucyna

 

14:15-15:15

     

45.          

Malec Iwona

     

13:15 - 14:00

 

46.          

Marszałek Krzysztof

 

14:10-14:55

     

47.          

Ks. Michalik Jakub

13:15-14:00         

48.          

Ks. Mikołajek Tomasz

         

49.          

Ostrowska Joanna

 10:35-11:20         

50.          

Pająkowska – Białek Anna

   

12:25-13:10

   

51.          

Pasko Monika

14:10- 14:55

       

52.          

Piecuch Leszek

12:25-13:10  10:35-11:20    12:25-13:10   

53.          

Pieczonka Alicja

 12:25-13:10         

54.          

Piwowar Katarzyna

       

12:25-13:10

55.          

Prochot-Malczewska Monika

    13:15-14:00 

 

 

56.          

Pyka Joanna

   

14.10-14.55

   

57.          

Sapińska-Gumoś Elżbieta

       

11:35-12:20

58.          

Sarna-Krutak Anna

11.35-12.20

       

59.          

Sergiel Mariusz

       

10.35-11.20

60.          

Sibik Roman

 

14.10-14.55

     

61.          

Smółka Nowak Agnieszka

 

14.10-14.55

     

62.          

Socha Tadeusz

11.35-12.20

12.25-13.00

     

63.          

Stafińska Katarzyna

     

7.10-7.55

 

64.       

Stajniak Magdalena

     10:35-11:20     

65.          

Steczek Dariusz

         

66.          

Stokłosa Marta

 

 8:00-8:45

     

67.          

Suchanek Zenon

   9:45-10:30       

68.          

Szewczyk Paweł

     

 15.00-15.45

 

69.          

Talik-Orłowska Anita

 10.35-11.20

       

70.          

Tomaszek Anna

 

 13:15-14:00

     

71.          

Tomaszek Katarzyna

       

13.15- 14.00

72.          

Truś Marta

 

 

  11:35- 12:20   

73.          

Wątroba Małgorzata

15.50-16.35

       
74. Widuch Karolina       9:45-10:30   

75.          

Wieczorkiewicz Anna

     

11:35-12:20

 

76.          

Wojciechowicz – Jopek Ewa

       

10:35-11:20

77.          

Wójcik Jarosław

   

11:35-12:20

   

78.          

Wykręt-Saczka Sylwia

     

12.25-13.10

 

79.          

Zawada Elżbieta

   

13:15-14:00

   

80.          

Zoń Kamil

 10:35-11:20         
81. Małysiak Natalia          13.15-14.00 
82. Suchońska Edyta        12:30-13:15   
83. Prochownik-Kulec Agnieszka   12.30-13.15       
84. Binda Tomasz   14:35-15:00       14:35-15:00 
           
 * od 05. września  w co drugą środę