Matura tuż, tuż...

Każda klasa spotkała się po raz ostatni z wychowawcą na sali gimnastycznej o wyznaczonej godzinie.

Miło nam poinformować, że jedna z naszych tegorocznych  absolwentek, Magdalena Satława z 4 ct, otrzymała Złoty Indeks  Akademii WSB.

W dniu 26.04.2021 nasi uczniowie z klas TPM, TGIPC, TFIM mieli okazję wysłuchać wykładu Dyrektora PR Rafała Stanowskiego.

Od poniedziałku, 26 kwietnia 2021r. zajęcia praktyczne będą odbywać się w szkole.

Do 25 kwietnia br. zostały przedłużone niemal wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

życzenia

GALERIA PRAC NASZYCH UCZNIÓW

Zobacz załączoną galerię online na:

Od poniedziałku, 29 marca br. wszystkie zajęcia praktyczne, ćwiczenia i pracownie, które dotychczas odbywały się stacjonarnie w szkole będą realizowane zdalnie.

Serdecznie zapraszamy na Wirtualne Dni Otwarte. W tym roku prowadzimy je na platformie YouTube, na kanale naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski oraz Stowarzyszenie Futrzany Los

Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu składa serdeczne podziękowania

Dziękujemy za przesłane prace. Zwycięzcom gratulujemy!

o zamiarze likwidacji szkół.