Zmarła nasza Koleżanka, emerytowana nauczycielka, Maria Talik.

Uczniowie ZSBD wygrali turniej Debat Oksfordzkich 2021, a Maja Bodek  z klasy 2dT zdobyła tytuł Najlepszej Mówczyni.

zyczeniabn2021

Akcje charytatywne przybierają różne formy…

Prace uczniów technikum przemysłu mody

Czy ktoś z Was pamięta, działający w naszej szkole Klub dyskusyjny "Szerokie Horyzonty"?

W ramach projektu "Nowoczesne szkoły zawodowe"  prowadzone są kursy:

8-10.11 uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim wraz z Paniami Opiekunkami SU odwiedzili stolicę.

Patriotyczna prezentacja oraz  odśpiewanie hymnu o godz. 11:11 - tak 10 listopada upamiętniliśmy 103. rocznicę odzyskania niepodległości.

09.11.2021 r. W Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu otwarto nowoczesną pracownię szkoleniową firmy Grohe.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI – 18.11.2021r.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli symboliczne znicze

Z nieukrywaną radością informujemy, że projekt ZSB-D na wyposażenie dwóch klasopracowni

Dzień Edukacji Narodowej jest to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego.

„Fundamentem szczęścia jest zdrowie,

także zdrowie psychiczne”.