Firmy Vesbo oraz Grohe przeprowadziły profesjonalne szkolenia dla uczniów klas 2dt i 4dtp.

  16.12.2022r.  odbyło się w  szkolenie zawodowe  firmy Vesbo Poland sp. z o.o., które przeprowadził pan Marcin Ratajczak.

Vesbo to znana na całym świecie marka w sektorze instalacji zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania. Uczniowie z klasy  2dt  mieli okazję zapoznać się z produktami firmy i uczestniczyć w części praktycznej szkolenia, w której zgrzewali rury z PP  o małych średnicach, a także mieli możliwość wykonywania połączeń zaprasowywanych nowoczesnymi zaciskarkami firmy REMS.   Uczniowie zapoznali  się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami dedykowanymi branży instalacji sanitarnej. Szkolenie było bardzo ciekawe i interesujące. Na zakończenie uczestnicy szkolenia dostali drobne upominki za aktywny udział w warsztatach.

===

wejscie grohe

       W grudniu odbyło się również  kilka spotkań z trenerami firmy GROHE, którzy prowadzili praktyczne szkolenia dla klas instalatorów sanitarnych 2dt i 4dtp. Warsztaty prowadzone były w nowoczesnej pracowni GROHE oraz w  samochodzie wystawowym, wyposażonym  w urządzenia stanowiące nieodzowne atrybuty nowoczesnych łazienek i kuchni. Przedstawiciel firmy pan Andrzej Wołoszyn w bardzo przystępny sposób zaprezentował uczniom ofertę produktów firmy Grohe.


Mobilna ekspozycja umożliwiła uczniom kształcącym się na  kierunku Technik Inżynierii Sanitarnej oraz Monter Sieci i Instalacji Sanitarnych poznanie najnowocześniejszych systemów i urządzeń, a wśród nich Grohe Red i Grohe Blue, nowoczesne miski myjące Sensia Arena, baterie umywalkowe na fotokomórkę i wiele innych bardzo ciekawych, innowacyjnych oraz ekologicznych  rozwiązań do kuchni i łazienek.
Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów. Kolejne spotkanie po feriach.