Trzy uczennice z naszej szkoły: Maja Bodek, Barbara Wiercigroch i Julia Staszkiewicz realizują projekt w ramach Olimpiady “Zwolnieni z Teorii”, przy wsparciu pani prof. Elżbiety Gorgoń.

Jak już wcześniej było podane, jest to ogólnopolska praktyczna olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Nasze uczennice działając pod hasłem “DbaMy”, we wtorek, 14-marca, przeprowadziły warsztaty z dziedziny psychologii. Profesjonalny przebieg zajęć odbywał się pod okiem pani psycholog Elżbiety Kałuckiej. Celem zajęć było uświadomienie młodzieży jak dużą rolę w naszym życiu ma przeszłość, która rzutuje na PRZYSZŁOŚĆ - więc trzeba się z nią zmierzyć. Dzięki przygotowanym materiałom uczestnicy mogli się otworzyć i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.
Dziękujemy wszystkim osobom za obecność. Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!