25 kwietnia w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczno-wychowawcze zorganizowane przez Panią Pedagog Annę Pochopień oraz Panią Psycholog Klaudię Szczotkę-Karpińską a prowadzone przez ppor. Pawła Żyglińskiego

Warsztaty 25.04

Jego autorski projekt „Ogarnij życie bez wymówek” spotkał się z pozytywnym odbiorem i dużym zaangażowaniem uczniów z naszej szkoły.
Główną ideą projektu jest promowanie zdrowego trybu życia,  odnajdywanie w sobie mocnych stron i pasji oraz dążenie do realizacji swoich planów.
Podczas warsztatów, belfer na petardzie, jak mówi o sobie Żygliński, zwraca uwagę  na ścieżkę prowadzącą do sukcesu.
Nie jest ona łatwa i wymaga odwagi i determinacji.
Zainspirowani dzisiejszym spotkaniem zachęcamy do wzięcia udziału w wyzwaniu i rozpoczęciu życia bez wymówek na pełnej petardzie.