5. grudnia 2017r. w Zespole Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu lokalna firma MITECH zrealizowała dla uczniów technikum budowlanego pierwsze profesjonalne szkolenie w zakresie wykonywania tynków cienkowarstwowych i dekoracyjnych.

Szkolenie rozpoczęło się od części teoretycznej, w której uczniowie zostali zapoznani z produktami wytwarzanymi przez firmę Mitech, ich właściwościami i zaletami. W drugiej części odbyły sie warsztaty i ćwiczenia praktyczne. Przedstawiciele firmy Mitech, specjaliści - technolodzy, panowie Jarosław Maślanka i Kamil Pochopień zaprezentowali uczniom technologie i zasady nakładania oraz wykańczania poszczególnych rodzajów tynków, po czym nadzorowali ćwiczenia wykonywane przez samych uczniów. Szkolenie zostało potwierdzone imiennymi certyfikatami, a uczestnicy obdarowani przez firmę zestawami materiałów promocyjnych, gadżetami i słodkimi krówkami. 

Firmie MITECH składamy serdeczne podziękowania za wsparcie procesu dydaktycznego uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Szczególne podziekowania kierujemy do pana Piotra Szupiny - Prezesa firmy Mitech Chemia budowlana, Pana Rafała Gustyna - dyrektora handlowego oraz obu panów specjalistów prowadzących szkolenie - pana Jarosława Maślanki i pana Kamila Pochopienia. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.