Młodzież z Budowlanki, zainteresowana dziennikarstwem, fotografią i grafiką, miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z koordynatorami projektu "Redakcja BB" z Bielska-Białej.

Celem spotkania było pokazanie młodym ludziom gdzie i w jaki sposób mogą realizować swoje pasje twórcze. W redakcji działają różne grupy: dziennikarska, fotograficzna, video, graficzna i programowania. Jak sami piszą w wydawanym magazynie: „Jesteśmy społecznością liczącą ponad 150 niepowtarzalnych, unikalnych umysłów, które łączy duchowa więź zwana pasją.”

Kto wie, może po tym spotkaniu ktoś z uczniów naszej szkoły dołączy do redakcji, w której z zaangażowaniem działa przewodniczący Samorządu Szkolnego Bartłomiej Pasierbek. Dziękujemy Bartkowi za inicjatywę spotkania.