Prace uczniów technikum przemysłu mody

FESTIWAL MODOWY URBBAN FUSION ART & FASHION FESTIVAL

Nawiązując do swoich włókienniczych tradycji miasto Bielsko – Biała zorganizowało festiwal modowy.  W programie przewidziano nie tylko pokazy mody, spotkania osób, wystawy itp. Organizatorzy dali również szansę młodym projektantom - uczniom na zaprezentowanie własnej kolekcji poprzez przedstawienie pięciu rysunków.

Swoje prace zaprezentował nasz uczeń kl. 3k – Patryk Syc.

259865770 330456485413771 8176501035376514934 n

Mimo sporej konkurencji, cieszymy się, że prace Patryka można było podziwiać w Bielskim Centrum Kultury na wystawie docenionych projektów !

https://bielsko.biala.pl/reportaze/47415/wielki-sukces-bielskiego-pokazu-widzowie-byli-pod-ogromnym-wrazeniem-zdjecia

SKILLS POLAND 2021

Udział w konkursie Skills Poland 2021 to nie tylko wielkie wyzwanie dla naszej reprezentantki z fryzjerstwa, ale również próba sił dla uczniów TPM . Patryk Syc, Monika Mitręga i Wiktoria Stachniak z klasy 3k cierpliwie, "pod okiem" P. prof. Joanny Pyki i Katarzyny Stafińskiej wykreowali fantazyjną suknię, stanowiącą tło dla właściwej pracy fryzjerskiej. Nieważne, że nie zajęliśmy pierwszego miejsca - ważna jest twórcza i kreatywna praca młodych ludzi, której owoce poznamy w ich dorosłym życiu ! Oby tak dalej !!!