W piątek, 24 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, połączone z pożegnaniem Dyrektora Ewy Kaplyty.

Pierwsza część apelu została poświęcona pożegnaniu uczniów klas III Branżowej Szkoły I stopnia, którzy zakończyli edukację w murach Zespołu Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu. Pani Dyrektor wyróżniła osoby z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem, przez wyczytanie na środek sali, złożenie gratulacji i wręczenie dyplomów i nagród książkowych.

Druga część apelu była podziękowaniami skierowanymi w stronę dyrektora szkoły, Ewy Kaplyty, za 15 lat owocnej pracy na tym stanowisku, a także 37 aktywnych lat w zawodzie nauczyciela przedmiotów zawodowych i matematyki. W trakcie uroczystości, odbyła się część artystyczna, przygotowana przez opiekunów i uczniów Samorządu Uczniowskiego, przeplatana występem wokalnym absolwentki Ewaliny Buławy i Pani Profesor Barbary Jaworskiej, prezentacją galerii zdjęć z Panią Dyrektor Ewą Kaplytą, a także licznymi życzeniami i gratulacjami, nie tylko od nauczycieli i uczniów, a także od rodziców i reprezentantów władz samorządowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku w Zespole Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu.