Spotkania szkoleniowe Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu we współpracy z Żywiecką Fundacją Rozwoju wziął udział w projekcie zatytułowanym „Fundusz Społecznych Asów”. W ramach inicjatywy zorganizowano dwa spotkania.

Pierwsze z nich, poprowadzone przez Panią dr Irenę Dudzik – Lewicką, dotyczyło efektywnych sposobów zarządzania czasem.

Drugie spotkanie miało na celu rozwinąć umiejętności skutecznej komunikacji. Warsztaty poprowadził pan Mateusz Rączka.

Młodzież miała również okazję spotkać się przy „kawie i ciastku”, przedyskutować i dokonać ewaluacji nabytych umiejętności.

Serdecznie dziękujemy prowadzącym za poświęcony czas, Żywieckiej Bibliotece Samorządowej oraz Żywieckiej Fundacji Rozwoju za udostępnienie sal, w których odbyły się spotkania szkoleniowe.