Wdniach 8 i 15 listopada 2022r., zostały zorganizowane 4-godzinne warsztaty pt. “Zrób własny projekt społeczny “, nad przebiegiem których czuwała pani Elżbieta Gorgoń.

Szkolącą była nasza uczennica z kl.3dT Maja Bodek, która zdobyła doświadczenie w Akademii Eko-Asów oraz licznych projektach, które współtworzyła. Celem warsztatów było zaznajomienie z formami, tematami i sposobami przygotowywania projektów. Wszystko to aby umożliwić uczniom naszej szkoły udział w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”, ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne, zdobywając przy tym praktyczne umiejętności. Wszyscy, którzy ukończą swój projekt, odbiorą międzynarodowy certyfikat wydawany przez Project Management Institute ATP. Oprócz tego, do zdobycia są także inne certyfikaty: w zakresie kompetencji cyfrowych od Google i marketingu od Zwolnionych z Teorii.W trakcie spotkań powstało wiele ciekawych pomysłów, mamy nadzieję,że uda się je zrealizować dzięki Olimpiadzie Zwolnionych Z Teorii!Trzymamy kciuki za inicjatywy!