Poznajemy nowoczesne systemy instalacyjne z firmą KAN-THERM.

Szkolenie dotyczyło nowoczesnych materiałów i połączeń w instalacjach sanitarnych firmy KAN-therm System, przeprowadził  je Pan Maciej Hanus, menadżer techniczny regionu Śląskiego.

KAN-therm to uznana firma na polskim rynku. W jej zakładach produkcyjnych, w kraju, wytwarzane są między innymi: wysokiej jakości rury z polietylenu i polipropylenu, izolacje termiczne do ogrzewań podłogowych i armatura. To także bezprzewodowa automatyka sterująca i nowoczesne technologie stosowane w instalacjach. Ciekawostką jest, że swoje nowoczesne rozwiązania technologiczne KAN wykorzystał miedzy innymi przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie, Sky Tower we Wrocławiu, a także Centrum Handlowego „Huta” w Węgierskiej Górce.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach, wykonując czynności praktyczne tj. cięcie rur, przygotowanie końcówek rur do montażu, łączenie rur, wykonywanie zacisków.

Spotkanie cieszyło się z dużym uznaniem i zainteresowaniem uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w kursie szkoleniowym.