Rozpoczynamy nową przygodę...

erasmus szwecja pion

Przygotowania - czas start!

Rozpoczynamy nową przygodę z zagranicznymi praktykami zawodowymi w ramach projektu Erasmus+ pod nazwą "SZWEDZKA MOTYWACJA W PRAKTYCE -TWOJE ZAWODOWE SZKOLENIA W SZWECJI". Praktyki zawodowe będą odbywały się u pracodawców w Malmö we wszystkich zawodach, w których kształcą się nasi uczniowie.

Rozwój gwarantowany!

Dzięki projektowi Erasmus+ osoby uczące się zawodu mogą zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą oraz podwyższać swoje umiejętności językowe i interpersonalne. Uczniowie mogą podjąć staż w swoim zawodzie w przedsiębiorstwie działającym w innym kraju, zapoznać się z innowacyjnymi technologiami i innymi metodami pracy. Tego rodzaju doświadczenie ułatwi przejście z etapu nauki do świata pracy.

Nie tylko praca!

Praca to nie wszystko, czego mogą się spodziewać uczniowie w trakcie pobytu w Szwecji. Będą mieli także możliwość zwiedzania ciekawych miejsc i uczestniczenia w zajęciach integracyjnych. Poznają kulturę innego kraju i jego mieszkańców, a może też nauczą się troszkę języka szwedzkiego. Być może zapoczątkują się nowe przyjaźnie i znajomości. Mamy nadzieję, że ten projekt przyniesie uczestnikom wiele wspaniałych korzyści!