We wtorek 6 grudnia w naszej szkole odbył się „ MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ”.

W turnieju wzięła udział setka uczniów z naszej szkoły. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: młodszej (klasy 1-2) oraz starszej (klasy 3-4). Drużyny mieszane składały się z 3 uczestników, a rywalizacja odbywała się na 4 boiskach.

Celem turnieju była nie tylko dobra zabawa, ale także popularyzacja piłki siatkowej jako formy rekreacji ruchowej, integracja, wyłonienie najlepszych zawodników, promocja kultury fizycznej oraz budowanie pozytywnych relacji.

Organizatorzy nagrodzili zwycięzców medalami, które otrzymali z rąk  Pani Dyrektor Beaty Szemraj. Natomiast wszyscy uczestnicy biorący udział w turnieju otrzymali słodkie upominki.

turniej mikołajkowy wejscie