PRZYBORY NA EGZAMIN PISEMNY
PRZYBORY, Z KTÓRYCH MOŻNA SKORZYSTAĆ NA EGZAMINIE ZAWODOWYM PISEMNYM Z WYKORZYSTANIEM SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO
Każdy zdający w części pisemnej z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu zawodowego
- powinien mieć długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem), przeznaczony do zapisywania pomocniczych obliczeń lub rozwiązań na kartach identyfikacyjnych, o których mowa w pkt. 4.1 Informacji o sposobie organizowania i przeprowadzania egzaminu zawodowego obowiązującej w roku szkolnym 2023/2024 - Formuła 2019
- może mieć kalkulator prosty (umożliwiajacy wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb).
Należy obowiązkowo przynieść ze sobą dokument z nr PESEL potwierdzający tożsamość zdającego.
Można mieć ze sobą małą butelkę wody mineralnej, którą stawiamy na podłodze przy swoim biurku.
KOMUNIKAT O PRZYBORACH-CZĘŚĆ PISEMNA
UWAGA :
Zdający - obywatel Ukrainy, którego pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest uznawany za legalny na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa - w części pisemnej egzaminu z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzi lub z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu zawodowego może korzystać ze słownika dwujęzycznego (język polski – język ukraiński i język ukraiński – język polski) w wersji papierowej lub elektronicznej (bez dostępu do Internetu). Słownik zapewnia szkoła lub zdający.
PRZYBORY NA EGZAMIN PRAKTYCZNY
Każdy zdający powinien mieć
- długopis (pióro) z czarnym tuszem (atramentem)
- własne przybory, które są wymienione w tabeli poniżej w komunikacie o przyborach.
Należy obowiązkowo przynieść ze sobą dokument z nr PESEL potwierdzający tożsamość zdającego.
Można mieć ze sobą małą butelkę wody mineralnej, którą stawiamy na podłodze przy swoim biurku.
KOMUNIKAT O PRZYBORACH - CZĘŚĆ PRAKTYCZNA - TABELA Z PRZYBORAMI wg kwalifikacji
Zdający - obywatele Ukrainy, których pobyt na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest uznawany za legalny na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa albo którzy przebywają legalnie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w przypadku gdy przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z terytorium Ukrainy od dnia 24 lutego 2022 r. w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium tego państwa - w części praktycznej egzaminu mogą korzystać ze słownika dwujęzycznego (język polski – język ukraiński i język ukraiński – język polski) w wersji papierowej lub elektronicznej (bez dostępu do Internetu). Słownik zapewnia szkoła lub zdający.
Składanie deklaracji na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
sesja Zima (styczeń/luty) - do 15 września poprzedzającego roku;
sesja Lato (czerwiec) - do 7 lutego bieżącego roku.
u kierownik szkolenia praktycznego, pani Małgorzaty Wątroby, pok.221