Szkolne Koło PCK

29. i 30. marca uczniowie Budowlanki wzięli udział w szkolnym etapie ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK.

ZSB-D bierze udział w 30 edycji ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką. Jest to konkurs wiedzy z zakresu zdrowia, higieny, pierwszej pomocy oraz problematyki ochrony środowiska naturalnego.

7 listopada ekipa ze Szkolnego Koła PCK oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa miała pełne ręce roboty.

 Kolejny raz uczniowie Budowlanki okazali serce potrzebującym.

16 listopada 2017r. w ZSBD odbył się szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.