W dniu 14.02.2025 członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z wychowankami z żywieckiej Fundacji Pomocy Dzieciom.

integracja wolontariat

Dzięki uprzejmości Dyrekcji oraz nauczycieli, którzy wytłumaczyli nam na czym polega praca z dziećmi z niepełnosprawnościami mogliśmy doświadczyć niezwykłej lekcji pokory i szacunku
To świetny sposób, by promować współpracę między młodzieżą, a organizacjami społecznymi, jednocześnie ucząc uczniów wartości takich jak odpowiedzialność społeczna, empatia i współpraca.

Bardzo dziękujemy #Grafika_zsbd za piękne kartki walentynkowe, które wręczyliśmy podopiecznym Fundacji.

Dziękujemy naszym uczniom za okazane serce i czas poświęcony wychowankom Fundacji Pomocy Dzieciom.

Na koniec mówimy do zobaczenia, ponieważ kolejne spotkanie w Fundacji już na wiosnę.