5 września 2025 w Sali Ratuszowej Urzędu Miasta Żywiec odbyła się konferencja "Siła Wolontariatu - szkoła jako przestrzeń zaangażowania społecznego" dla dyrektorów i koordynatorów wolontariatu szkolnego.

Podczas spotkania zaproszeni prelegenci poruszyli takie tematy jak: aspekty prawne i formalne wolontariatu w szkole czy motywacja i zaangażowanie - jak budować trwałe zespoły wolontariackie w szkołach.
Był to wspaniały czas, pełen przestrzeni na rozmowy, wymianę doświadczeń czy poznanie innych koordynatorów.
Serdecznie dziękujemy Żywieckiemu Centrum Wolontariatu za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.










