Prosimy, by wzorem lat ubiegłych, każda z klas przygotowała paczkę dla jednego ucznia.
Akcja w naszej szkole trwa od 27 października do 7 listopada. Przygotowane paczki prosimy przekazać p. Annie Cichej lub p. Annie Gaurze.
Każda paczka powinna zawierać:
przybory szkolne: zeszyty, kredki, plastelina, mazaki, farby, pisaki, długopisy, ołówki, blok rysunkowy, papier kolorowy.
słodycze: czekolada, baton czekoladowy, ciastka, żelki, cukierki, chrupki, ptasie mleczko.
kartka z życzeniami świątecznymi: wykonana własnoręcznie lub zakupiona od klasy, która przygotowywała upominek.
Wszystkie te rzeczy prosimy zapakować do jednej, mocnej reklamówki, która zostanie przekazana konkretnemu dziecku mieszkającemu na Kresach.
Artykuły spożywcze jak: ryż, mąka, dżem, makaron, konserwa, herbata, cukier prosimy zapakować do kartonu.
Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.
Anna Cicha, Anna Gaura
Plakat wykonała nasza uzdolniona uczennica Lena Kamińska z klasy 4bT.











