Prosimy, by wzorem lat ubiegłych, każda z klas przygotowała paczkę dla jednego ucznia. 
Akcja w naszej szkole trwa od 27 października do 7 listopada. Przygotowane paczki prosimy przekazać p. Annie Cichej lub p. Annie Gaurze.

Każda paczka powinna zawierać:

przybory szkolne: zeszyty, kredki, plastelina, mazaki, farby, pisaki, długopisy, ołówki, blok rysunkowy, papier kolorowy.

słodycze: czekolada, baton czekoladowy, ciastka, żelki, cukierki, chrupki, ptasie mleczko.

kartka z życzeniami świątecznymi: wykonana własnoręcznie lub zakupiona od klasy, która przygotowywała upominek.

Wszystkie te rzeczy prosimy zapakować do jednej, mocnej reklamówki, która zostanie przekazana konkretnemu dziecku mieszkającemu na Kresach.

Artykuły spożywcze jak: ryż, mąka, dżem, makaron, konserwa, herbata, cukier prosimy zapakować do kartonu.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Anna Cicha, Anna Gaura

Plakat wykonała nasza uzdolniona uczennica Lena Kamińska z klasy 4bT.

sw mikolaj na kresach2025