30 kwietnia zakończyliśmy w naszej szkole akcję wolontariacką, w czasie której zbieraliśmy materiały apteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Żywcu.

Wolontariat maj 26 1

Akcję przeprowadziliśmy wspólnie z p. Alicją Pryszcz z  Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektronicznych w Żywcu, za co serdecznie dziękujemy i od razu zapraszamy do włączenia się do kolejnej akcji tym razem dotyczącej zbiórki materiałów szkolnych i biurowych dla podopiecznych Żywieckiej Fundacji Pomocy Dzieciom.

Dziękujemy raz jeszcze klasom 3bt, 3dt, 3ft, 4bt oraz Patrykowi, którzy wykazali się ogromnym zrozumieniem i wsparciem podczas naszej akcji ❤️

Woolontariat akcja