W czwartek, 8 września odbyły się w naszej szkole dwugodzinne warsztaty szkoleniowe dla grupy wolontariuszy.

Szkolenie poprowadziły działaczki Żywieckiej Fundacji Rozwoju. Organizacja ta aktywnie angażuje się w rozwój i promocję miasta Żywca i Żywiecczyzny poprzez rozwój jej mieszkańców. Wspiera inicjatywy w dziedzinach: edukacji, kultury i sztuki, ekologii, zdrowia, demokracji poprzez programy edukacyjne, kampanie społeczne, konkursy, programy grantowe oraz stypendialne.
Nasza młodzież nie tylko integrowała się w czasie zajęć ale też wpadła na wiele bardzo interesujących pomysłów, które może zrealizować przystępując do konkursu NA mini-GRANTY 2022 w ramach projektu “Zapraszamy do Zabłocia - zaPALamy do działania”(1500zł).
Termin składania zgłoszeń do 15 września 2022r.

Przewidujemy kolejne spotkania szkoleniowe, wszystkich chętnych zapraszamy.

Zapisy przyjmuje opiekun grupy Elżbieta Gorgoń