Czas przedświąteczny, to wyjątkowy okres, w którym nie brakuje nam życzliwości i serdeczności, obdarowujemy się nawzajem i pomagamy.

Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu “Pomagam, bo chcę...”, w ramach współpracy z "Centrum Wolontariatu Żywiec" wzięli udział w III edycji akcji pt. "List od Seniora z Żywiecczyzny", która polegała nie tylko na dawaniu prezentów, ale też na zrozumieniu i wsłuchaniu się w potrzeby konkretnego Seniora.

Kiedy tylko dostaliśmy list, ogłosiliśmy zbiórkę drobnych datków oraz przygotowaliśmy puszkę - skarbonkę. Udało nam się zebrać całkiem zadawalającą kwotę - 250 zł, którą mogliśmy przeznaczyć na zakupy dla naszej Seniorki.

Dziękujemy wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu, opiekunowi pani Elżbiecie Gorgoń, wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zechcieli wesprzeć tę piękną akcję!